Biuro nieruchomości

dlaczego my?

Pewnie właśnie zastanawiasz się drogi kliencie,

Jak wybrać agencję nieruchomości? Jaka będzie najlepsza agencja nieruchomości w Twoim wypadku?

Dlaczego współpracować właśnie z nami? Co takiego nas wyróżnia na tle konkurencji?

W czym jesteśmy lepsi niż inne biura nieruchomości, a przede wszystkim czy w ogóle jesteśmy lepsi ?

Konkurencje na rynku nieruchomości jest spora. Każda agencja nieruchomości będzie zapewniała o swojej profesjonalnej obsłudze i najwyższej jakości usług.

Tylko co tak naprawdę kryje się za tymi hasłami? Czy nie każda firma powtarza te puste słowa, które już dawno straciły na znaczeniu?

Jak oddzielić ziarno od plew? Zaraz się Państwo przekonacie.

Przygotowaliśmy listę 12 rzeczy, które wyróżniają Nas na tle innych, bezbarwnych agencji nieruchomości.

Biura nieruchomości

Jak wygląda to w większości przypadków?

Umawiamy się na spotkanie, przyjeżdża agent nieruchomości, ogląda mieszkanie. Przeważnie już na pierwszym spotkaniu wymaga od nas podpisania umowy. Jest to o tyle problematyczne, że umowa sporządzona prawniczym językiem jest trudna w odbiorze. Na zastanowienie się nad nią potrzebujemy więcej czasu.

Co dostajemy w zamian za podpisanie umowy?

Agent będzie nas reprezentował przez potencjalnymi kupującymi. Będzie pokazywał nasze mieszkanie oraz odpowiadał na wszystkie telefony zainteresowanych osób. Dodatkowo podpowie nam, czy cena, którą ustaliliśmy nie jest oderwana od rzeczywistości.

Większość agencji nieruchomości wykonuje własną sesje zdjęciową i następnie umieszcza na swojej stronie internetowej i innych portalach.

Każda agencja zapewnia także o swoich umiejętnościach negocjacyjnych, dzięki którym będziecie mogli Państwo uzyskać lepszą cenę.

Agencja nieruchomości – M3 Dewelop

Profesjonalna obsługa, profesjonalne podejście, indywidualne podejście ?

NIE. Koniec z pustymi sloganami.

W M3 Dewelop bazujemy na konkretach, które stworzą dla Was realną przewagę na rynku nieruchomości. Nie przedłużając zaczynamy:

ludzie z telefonem
facebook
Social Media

1. Reklama w Social mediach

Wasza nieruchomość będzie reklamowana na Facebooku oraz Instagramie przez certyfikowanego specjalistę. Chyba każdy z nas dostrzega jak wielki wpływ na społeczeństwo mają social media. Każdego dnia widzimy ludzi na ulicy, w autobusie, w pracy, w czasie wolnym, którzy nie mogą oderwać się od ekranu swojego telefonu. Czy musimy tam być z Waszym ogłoszeniem? Bez dwóch zdań!

2. Reklama na multimedialnych nośnikach reklamowych

Zaprezentujemy Waszą nieruchomość na multimedialnych citylightach, które posiadamy w Rzeszowie oraz Krakowie. Pewnie zadajesz sobie pytanie:

A co to są w ogóle te citylighty?

Dlatego dołączamy zdjęcia, żebyście mogli zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości.

No dobra, ładnie to wygląda ale do jakiej grupy ludzi mogę tak dotrzeć ?

Już odpowiadam, zgodnie z odpowiedzią Krakowskich i Rzeszowskich urzędów jest to 7 mln samochodów oraz 2,5 mln pasażerów komunikacji miejskiej miesięcznie.

Tak miesięcznie, dobrze przeczytałeś.

Czy jest potencjał? Naszym zdaniem ogromny.

3. Skomplikowane sytuacje prawne

Masz problem z sytuacją prawną nieruchomości ale nie chcesz wydawać dodatkowo pieniędzy na prawnika?

Na to też mamy rozwiązanie, w naszych szeregach mamy agenta, który jest Magistrem Prawa i chętnie pomoże rozwiązać Twój problem.

Brak księgi wieczystej lub innej dokumentacji?

Nieruchomość jest obciążona hipoteką lub innym zobowiązaniem?

Kłopot z podziałem i spadkobiercami?

Z Nami poradzisz sobie ze wszystkim.

sytuacje prawne
podział działki bez dostępu

4. Podział i przekształcenie działek

Doradzamy jak zrobić podział lub przekształcić działki, żeby jak najwięcej na tym zyskać. Mamy w swoim gronie Marka, inżyniera Geodezji, który zna temat od podszewki.

Jeżeli zastanawiasz się czy Twoją działkę da się przekształcić z rolnej na budowlaną i sprzedać z dużym zyskiem? Umów się z nim na spotkanie a wszystko Ci wyjaśni.

5. Płatna reklama w Internecie

Poza wcześniej wspomnianymi social mediami Wasza nieruchomość musi oczywiście znaleźć się na najbardziej znanych i lubianych portalach branżowych.

Jeżeli ktoś z Was ma wątpliwości czy mu to potrzebne to proszę wpisać w wyszukiwarkę google:

„nieruchomości Warszawa” lub nieruchomości Stalowa Wola” lub ” nieruchomości nazwa twojego miasta”

Po tym drobnym eksperymencie przekonacie się, że portale branżowe zawsze znajdują się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania.

A zatem gdzie umieścimy Wasze ogłoszenie?

Nieruchomości online, otodom, olx, morizon, allegro, gratka, domy.pl, oferty.net, nportal.pl

Tak jak wcześniej wspomniałem reklama na tych wszystkich portalach jest płatna, ale nie musicie się martwić, wszystkie koszty z tym związane pokrywa nasze biuro.

6. Znienawidzone urzędowe sprawy

Wszyscy doświadczyliśmy tej wątpliwej przyjemności jaką jest załatwianie jakiejkolwiek sprawy w polskim urzędzie. Kolejki, stosy dokumentów, zdenerwowani ludzie, nie wyrabiający się z pracą urzędnicy to bardzo często spotykany obraz.

Jeżeli nie masz czasu na załatwianie spraw bo po prostu pracujesz lub „urzędowy maraton” na samą myśl przyprawia Cię o ból głowy to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zajmiemy się tym za Ciebie.

Nie chwaląc się mamy w tym już spore doświadczenie, jesteśmy biegli w wypełnianiu wniosków. Wystarczy nam Twoje pełnomocnictwo i oszczędzimy Ci niepotrzebnych nerwów.

urzędowe sprawy
zdalna obsługa

7. Zdalna obsługa

Jeżeli mieszkasz za granicą i z jakiegoś powodu jesteś zmuszony do sprzedaży mieszkania, domu lub zastanawiałeś się nad sprawą wynajmu nieruchomości to dobrze trafiłeś.

Niejednokrotnie właściciele mieszkań wysyłali nam klucze oraz pełnomocnictwo, a my załatwialiśmy wszystkie formalności za nich.

Jeżeli masz podobny problem ale nie do końca wiesz jak mogłoby to wyglądać? Napisz do nas lub zadzwoń a my wszystko Ci wyjaśnimy.

8. Regionalni Agenci nieruchomości dobrze znający rynek

Jak łatwo się domyślić każdy rynek nieruchomości będzie miał swoją specyfikę. Trochę inaczej będzie wyglądała sprzedaż mieszkania w zatłoczonej stolicy, a inaczej sprzedaż domu na spokojnej wsi pod Rzeszowem.

Dlaczego uważamy, że agent musi operować na rynku, który dobrze zna, na którym się wychował i nic się przed nim nie ukryje?

Dlatego, że każde miejsce ma swoje dobre oraz kiepskie strony.

Proszę sobie wyobrazić, że współpracujecie Państwo z agentem, który dojeżdża 50km do miejscowości, w której planujecie kupić swoją nieruchomość.

Czy będzie znał na tyle miasto, żeby powiedzieć, że tutaj zawsze są duże korki o 8 i 16?

Czy będzie wiedział, że zaraz obok jest oczyszczalnia ścieków i może nie być to najlepsze miejsce ?

Czy powie Wam, że okolica jest niebezpieczna bo prawie na każdej ławce wieczorem dochodzi do spotkań lokalnej społeczności, na których zbiorowo degustowany jest alkohol?

Nie wspominając o jego dyspozycyjności. Inaczej można pracować kiedy się jest na miejscu, a do mieszkania mamy 3km a inaczej kiedy nas to kosztuje minimum godzinę jazdy.

Ze względu na te kwestie każdy agent w naszym biurze pracuje na rynku, który bardzo dobrze zna.

9. Ubezpieczenie OC Agenta

Ubezpieczenie jest gwarancja dla osób podpisujących umowę z naszym biurem. Jest ono wpisane w umowę zawieraną na początku współpracy.

Jeżeli zdarzyłoby się tak, że któryś z naszych agentów poprzez swoje działanie lub zaniechanie wyrządziłby państwu szkodę to ubezpieczyciel gwarantuje wypłatę odszkodowania.

Jeszcze nigdy w naszej historii się to nie zdarzyło, ale uważamy to za konieczność, żeby klient zawsze był zabezpieczony na każdą ewentualność.

ubezpieczenie

10. Ubezpieczenie nieruchomości

Dodatkowo ubezpieczamy nieruchomość na czas umowy przedwstępnej. Jeżeli w  czasie jej trwania zacznie przeciekać dach, sąsiad z góry zaleje mieszkanie lub zdaży się inna nieprzewidziana sytuacja, będziecie Państwo w 100% chronieni. 

11. Ile to kosztuje i dlaczego tak drogo?

I tak dochodzimy to najważniejszej kwestii czyli ceny jaką możemy uzyskać za sprzedaż nieruchomości. Zawsze wzbudza ona najwięcej kontrowersji oraz jestem powodem sporów.

Jak tego uniknąć?

Mamy w naszym biurze dyplomowanego rzeczoznawcę majątkowego, który z całą pewnością jest w stanie ocenić realną wartość nieruchomości.

Dzięki jego wiedzy w łatwiejszy sposób możemy negocjować cenę.

12. Droga dojazdowa, karczowanie terenu

Jeżeli chcesz zakupić działkę na pewno zastanawiałeś się nad drogą dojazdową lub wykarczowaniem terenu. Jeżeli chcesz w przyszłości wybudować dom obie te czynności będą niezbędne.

W myśl polskiego prawa działka budowlana musi mieć dostęp do drogi. W tym celu budowane są drogi dojazdowe.

Jeżeli chciałbyś uporządkować swoją działkę, usunąć niepotrzebne zalesienia, krzaki, pniaki możemy Ci w tym pomóc.

Obie powyższe sprawy możecie załatwić z naszym pośrednictwem. Daj znać czego potrzebujesz, a my przypilnujemy, żeby ekipa wykonała wszystko zgodnie z Twoim życzeniem.

karczowanie działek

Podsumowanie

Tak dotarliśmy do końca, mam nadzieje, że widzisz już różnicę pomiędzy tym co oferuje nasze biuro nieruchomości a tym co możesz otrzymać od konkurencji.

Agencje nieruchomości będą próbowały uśpić Twoją czujność, ale pamiętaj najważniejsze są konkrety. Zwracaj uwagę tylko na rozwiązania, które faktycznie pomogą zwiększyć szansę lub przyspieszyć kupno- sprzedaż nieruchomości.

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub zadzwoń 🙂

Scroll to Top